Телфаст

Cклад

Телфаст 120: кожна таблетка містить 112 мг активного інгредієнта фексофенадіна (як 120 мг фексофенадін гідрохлорида).

Таблетки також містять допоміжні речовини: мікрокристалічну целюлозу, прежелатинізований кукурудзяний крохмаль, кроскармелозу натрія, магнія стеарат, гіпромелозу, повідон, титана діоксид (Е171), колоїдний безводний кремній, макроголь 400 та заліза оксид (Е172).

Телфаст 180: Кожна таблетка містить 168 мг активного інгредієнта фексофенадіна (як 180 мг фексофенадін гідрохлорида).

Таблетки також містять допоміжні речовини: мікрокристалічну целюлозу, прежелатинізований кукурудзяний крохмаль, кроскармелозу натрія, магнія стеарат, гіпромелозу, повідон, титана діоксид (Е171), колоїдний безводний кремній, макроголь 400, заліза оксид (Е172) та заліза гідроксид (Е171).

Показання

Таблетки Телфаст 120 показані для послаблення симптомів, що пов’язані із сезонним алергічним рінітом у дорослих та дітей, старших 12 років.

Таблетки Телфаст 180 показані для послаблення симптомів, що пов’язані із сезонним алергічним рінітом та хронічною ідіопатичною уртикарією (кропивниця) у дорослих та дітей, старших 12 років.

Протипоказання

Телфаст 120 та 180 протипоказані пацієнтам, які мають доведену гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату (див. Перелік інгредієнтів).

Особливі вказівки

Перед вживанням препарату необхідно порадитись із лікарем, у випадках:

існуючої вагітності
бажаної вагітності
годування дитини грудним молоком.
Тести довели, що Телфаст не викликає сонливості, тому Ви можете керувати автомобілем під час вживання цього препарату. Однак зрідка можуть виникати виключення, тому перед керуванням автомобілем або виконанням робіт, що потребують концентрації уваги, необхідно пересвідчитись, що Телфаст не впливає на Вас небажаним чином.

Дозування та застосування

Дорослі та діти віком 12 років та старше повинні приймати одну таблетку раз на день.
Таблетки приймають, запиваючи водою, незалежно від вживання їжі. Немає необхідності корекції дозування Телфасту для пацієнтів похилого віку, а також для паціентів з порушенням видільної та печінкової функцій.

Лікарська взаємодія

Якщо одночасно з Телфастом Ви вживаєте шлункові препарати, які містять алюміній та магній, їх необхідно приймати через 2 години після Телфасту. Це пов’язано із тим, що вони можуть зменшувати кількість препарату, яка всмокталась.

Побічні дії

При тестуванні можливими побічними ефектами Телфаста були головний біль, запаморочення, сонливість та нудота, але ступінь їх вираженості не перевищував такого для таблеток плацебо.
При виявленні будь-яких незвичайних або неочікуваних ефектів звертайтесь до Вашого лікаря.

Строк зберiгання

Не використовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на коробці.
Зберігайте препарат в місцях, недосяжних для дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *