Батрафен

Склад

1 г Батрафену лаку для нiгтiв мiстить циклопiроксу 80 мг, а також полi(бутилгiдромалеат, метоксиетилен) (1:1), етилацетат, 2-пропанол.

Показання

Батрафен лак для нiгтiв розроблено спецiально для лiкування грибкових захворювань нiгтiв. Дiюча речовина циклопiрокс проникає в нiгтьову пластинку i досягає грибкових збудникiв на протязi 48 годин.

Циклопiрокс виявляє фунгiцидну дiю на всiх збудникiв грибкових порно ролики захворювань, якi зустрiчаються в практицi.

Протипоказання

З огляду на вiдсутнiсть клiнiчного досвiду застосування лаку для нiгтiв у дiтей, пiд час вагiтностi i годування груддю не показане.

Побiчнi дiї

В дуже рiдких випадках при контактi з шкiрою, оточуючою нiготь, з Батрафеном лаком для нiгтiв спостерiгалось почервонiння та злущування шкiри.

Перехреснi взаємодiї з iншими засобами

Пiд час лiкування Батрафеном лаком для нiгтiв слiд вiдмовитись вiд додаткового нанесення на ураженi нiгтi косметичного лаку для нiгтiв, оскiльки в цьому випадку можливе зниження ефективностi дiї.

Вказiвки з дозування, а також спосiб та тривалiсть застосування

Перед першим нанесенням Батрафену лаку для нiгтiв видаляють ножицями якомога бiльшу частину ураженого нiгтьового матерiалу i напилюють уражений нiготь, наприклад, за допомогою пилки з наждачним папером, для створення нерiвної поверхнi.

Якщо не призначено по iншому, Батрафен лак для нiгтiв наносять один раз на день тонким шаром на уражений нiготь. Один раз на тиждень (наприклад, в суботу) весь шар лаку видаляють за допомогою звичайного розчинника лаку для нiгтiв. При цьому слiд знову видалити якомога бiльше змiненого нiгтьового матерiалу. При виникненнi ушкоджень лакового шару достатньо знову змастити ураженi дiлянки Батрафеном лаком для нiгтiв.

Тривалiсть застосування залежить вiд тяжкостi змiн, проте не повинна перевищувати 6 мiсяцiв.

Зберiгання

Оберiгати вiд дiї свiтла (наприклад, флакон з лаком зберiгати в коробцi, пiсля вживання повертати в коробку).

Батрафен лак для нiгтiв можна зберiгати при кiмнатнiй температурi.

Пiсля відкриття флакона Батрафен лак для нiгтiв може зберiгатись не менше 3 мiсяцiв з дотриманням умов зберiгання. Для запобiгання висушуванню розчину слiд ретельно закривати Батрафен лак для нiгтiв пiсля кожного використання.

Для запобiгання зклеюванню гвинтової кришки з флаконом розчин не повинен попадати на рiзьбу!

Пiсля закiнчення строку зберiгання, вказаного на упаковцi, препарат не слiд застосовувати.

Зберiгати лiки в недоступному для дiтей мiсцi!

Форма випуску

Флакон з 3 г розчину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *